Cjunskis debitē Šveices NL; Balceram noraidījums latviešu derbijā

Šveices Nacionālajā hokeja līga (NL) debiju “Lugano” kluba sastāvā šovakar piedzīvoja Latvijas uzbrucējs Roberts Cjunskis.

Latvijas uzbrucēja pārstāvētā “Lugano” savā laukumā ar 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) sakāva SC “Bern”.

Cjunskis laukumā pavadīja astoņas minūtes un 15 sekundes, izpildot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu metienu, uzvarot trijos no trim iemetieniem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

“Lugano” ar 15 punktiem 12 mačos ieņem desmito vietu līgā.

Uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” mājās ar 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) apspēlēja cita uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvēto Langnavas “Tigers”.

Balcers (12 spēlēs 7+5) 16 minūtēs un 12 sekundēs atzīmējās ar divām soda minūtēm un neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Lapinskis (12 mačos 1+0) sev atvēlētajās desmit minūtēs un 43 sekundēs tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

“Lions” ar 27 punktiem 12 spēlēs ir līgas vicelīdere, bet “Tigers” ar 14 punktiem 12 mačos ierindojas vien 12. pozīcijā 14 komandu konkurencē.

Vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “HC Lausanne” izbraukumā ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) uzveica “Ajoie”.

Neviens no Latvijas hokejistiem šoreiz nedevās laukumā. Punnenovs palika uz rezervistu soliņa, bet Ķēniņš (sešās spēlēs 0+0) nebija pieteikts mačam.

“HC Lausanne” ar 19 punktiem 13 spēlēs atrodas sestajā vietā.

Savukārt “EHC Kloten”, iztiekot bez savainotā uzbrucēja Denisa Smirnova (šosezon vēl nav devies laukumā), viesos ar 1:4 (0:2, 0:2, 1:0) atzina Frīburgas “Gotteron” pārākumu.

“EHC Kloten” ar 12 punktiem tikpat mačos ieņem pirmspēdējo pozīciju līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf