Ābols vēlreiz rezultatīvs un kopā ar “Rogle” sasniedz 1/4 finālu (VIDEO)

Zviedrijas hokeja līgā (SHL) šovakar tika aizvadīta 1/8 fināla otrā spēle jeb play-in sērijas otrais mačs starp latviešu hokejista Rodrigo Ābola pārstāvēto komandu Engelholmas “Rogle” (9.) un “Timra” (8.) vienību.

Uzvaru ar rezultātu 3:2 izbraukumā izcīnīja “Rogle” komanda, kas sērijā bija pārāka ar 2-0 un sasniedza 1/4 finālu.

Abols aizvadītajā mačā bija pirmās maiņas uzbrucējs un pirmā perioda 8. minūtē skaitliskajā vairākumā asistēja otro vārtu guvumā.

Uzbrucējs laukumā pavadīja 18 minūtes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja sešus iemetienus, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Ceturtdaļfinālā “Rogle” tiksies ar regulārās sezonas pirmās vietas ieguvēju Karlstādes “Farjestad”.