”Zemgale/LLU” sarauj gabalos Kauņas ”City”, ”Mogo/LSPA” spēle tiek pārtraukta

Optibet hokeja līgā (OHL) ļoti pārliecinošu panākumu šovakar izcīnīja aizvadītās sezonas OHL čempione ”Zemgale/LLU”, kas izbraukumā ar 10:1 (2:0, 6:1, 2:0) sagrāva Lietuvas klubu Kauņas ”City”. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Roberts Petrovičs, kurš atzīmējās ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

”Zemgale/LLU” lieliski uzsāka maču un jau 79. sekundē atklāja mača rezultātu, precīzam esot Kevinam Strādniekam, bet pirmās trešdaļas vidū Artūrs Homjakovs realizēja lielo skaitlisko vairākumu un dubultoja jelgavnieku pārsvaru – 2:0.

Otrajā periodā ”Zemgale/LLU” iemeta sešas ripas pretinieku cietoksnī un pilnībā salauza pretinieku izrādīto pretestību. Otro reizi mačā izcēlās Strādnieks, bet pirmoreiz precīzi bija Kristaps Roķis, Kristaps Kristiņš, Rainers Rullers, Ričards Bernhards un Silvestrs Uvis Lazarenoks. Mājinieki uz jelgavnieku vārtu birumu spēja atbildēt tikai ar vienu precīzu metienu, izceļoties lielajā skaitliskajā mazākumā – 1:8.

Pēdējā trešdaļa vairs bija tikai formalitāte. Pirms trešā perioda sākuma ”City” veica vārtsargu maiņu, taču Kauņas komandai tā nedeva cerēto rezultātu, j0 ”Zemgale/LLU” guva vēl divus vārtus. Trešās trešdaļas ievadā Artūrs Karaša panāca jau 9:1, bet 48. minūtē Renarts Džerods Alksnis guva desmitos vārtus jelgavnieku labā un uzstādīja mača gala rezultātu – 10:1.

Pašreizējā OHL čempione pēc sezonas ievadā piedzīvotajām divām neveiksmēm izcīnīja otro pārliecinošo uzvaru pēc kārtas. Tikmēr Kauņas klubs piedzīvoja otro zaudējumu divās aizvadītajās spēlēs. Abām komandām nākamie mači OHL ir paredzēti 17. septembrī – ”Zemgale/LLU” savā laukumā uzņems Elektrēnu “Energija”, bet pie ”City” ciemosies OHL pērnās sezonas regulārā čempionāta uzvarētājas ”Mogo/LSPA”.

Citā spēlē Elektrēnu “Energija” šovakar savā laukumā uzņēma ”Mogo/LSPA”, taču šis mačs netika izspēlēts līdz galam. Spēle tika pārtraukta jau pirmajā periodā sliktas ledus kvalitātes dēļ. Mačam tiekot pārtrauktam, Latvijas klubs atradās vadībā ar 2:0. Savukārt vēl vienā citā spēlē Rīgas ”Dinamo” savā laukumā ar 10:2 (0:0, 5:1, 5:1) sagrāva ”Dinaburgas” hokejistus.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF