Rīgas ”Dinamo” gūst desmit vārtus un sagrauj ”Dinaburgu”

Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar Rīgas ”Dinamo” guva desmit vārtus un savā laukumā ar 10:2 (0:0, 5:1, 5:1) sagrāva ”Dinaburgas” hokejistus. Uzvarētāju rindās četrus (1+3) rezultativitātes punktus sakrāja Sandis Grīnbergs, bet pie trīs (1+2) punktiem tika Juris Ziemiņš.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet mača turpinājumā līdz 37. minūtei Rīgas ”Dinamo” guva piecus vārtus pēc kārtas, ar precīziem metieniem izceļoties Patrikam Zabusovam, Andrejam Bogdanovam, Reinim Demiteram, Renāram Ciprusam un Jurim Ziemiņam, un panāca 5:0. Otrā perioda izskaņā Edgars Petrovs gan atguva vienus vārtus viesiem un padarīja rezultātu nedaudz pieklājīgāku – 1:5.

Trešajā trešdaļā Rīgas ”Dinamo” sabēra vēl piecas ripas pretinieku cietoksnī un panāca ļoti graujošo 10:1. Rīdzinieku rindās precīzi pa reizei bija Ņikita Priede, Sandis Grīnbergs, Aleksandrs Galkins, Emīls Ezītis un Miķelis Rēdlihs. Pēdējos vārtus mačā gan guva ”Dinaburga” – pamatlaika pēdējā minūtē Petrovs pārspēja Rūdolfu Gustu Lazdiņu, izceļoties otro reizi mačā, un uzstādīja mača gala rezultātu – 2:10.

Rīgas ”Dinamo” izcīnīja otro uzvaru trijās aizvadītajās OHL spēlēs. Tikmēr ”Dinaburgai” nācās samierināties ar pamatīgu sagrāvi sezonas pirmajā mačā. Abām komandām nākamās spēles OHL paredzētas 17. septembrī – dinamieši viesosies pie Rīgas ”Prizmas”, bet ”Dinaburga” savā laukumā uzņems Viļņas ”7bet Hockey Punks” hokejistus.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF