”Prizma/IHS” sarūpē intrigu, taču ”Mogo/LSPA” iekļūst finālā

Optibet hokeja līgā (OHL) šodien tika noskaidrota pirmā fināliste. Par to kļuva regulārās sezonas uzvarētāja “Mogo/LSPA“, kas pusfināla ceturtajā mačā viesos ar minimālo 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pārspēja Ērika Miļuna vadīto Rīgas “Prizma/IHS” un triumfēja sērijā ar 4-0.

Pirmā trešdaļa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrajā periodā ”Mogo/LSPA” izvirzījās vadībā. Mača rezultātu 29. minūtē atklāja Rūdolfs Maslovskis.

Intriga par spēles uzvarētāju saglabājās līdz pat pēdējām sekundēm. ”Prizma/IHS” pamatlaika pēdējā minūtē nomainīja vārtsargu Jāni Auziņu pret sesto laukuma spēlētāju un pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, taču nespēja izglābties no zaudējuma.

Uzvarētāju vārtos nevainojamu maču aizvadīja Henrijs Ančs, kurš atvairīja visus 20 pretinieku izdarītos metienus. Tikmēr Jānis Auziņš tika galā ar 24 no 25 (96%) metieniem.

Paredzams, ka ”Mogo/LSPA” finālā tiksies ar aizvadītās sezonas OHL čempioni ”Zemgale/LLU”, kas otrā pusfināla sērijā pret Rīgas ”Dinamo” šobrīd atrodas vadībā ar 3-0.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF