”Prizma/IHS” divreiz atspēlējas un papildlaikā izrauj uzvaru pār ”Airwell Energija”

Devīto uzvaru pēdējās deviņās spēlēs Optibet hokeja līgā (OHL) šodien izcīnīja Ērika Miļuna vadītā Rīgas ”Prizma/IHS”, kas, spēlējot mājās, papildlaikā ar 4:3 (1:1, 1:2, 1:0, 1:0) pieveica Lietuvas klubu Elektrēnu ”Airwell Energija”.

Nazars Ružņikovs, realizējot skaitlisko vairākumu, pirmās trešdaļas vidū izvirzīja ”Airwell Energija” vadībā (1:0), bet pusotru minūti līdz pirmā perioda beigām Kristaps Liepa panāca izlīdzinājumu – 1:1.

Otrās trešdaļas 63. sekundē Krists Apsītis izvirzīja ”Prizma/IHS” jau vadībā (2:1), bet, pateicoties Ružņikova otrajiem gūtajiem vārtiem mačā un Karoļa Krasiļņikova precīzajam metienam, viesi 29. minūtē atguva minimālu pārsvaru – 3:2.

Mača rezultāts nemainījās līdz pat 52. minūtei, kad Haralds Štrombergs panāca uz tablo 3:3. Pamatlaika turpinājumā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus.

Papildlaikā pieredzējušais Edijs Brahmanis, realizējot vairākumu, izrāva mājiniekiem uzvaru ar 4:3 un atnesa Miļuna vadītajai komandai devīto panākumu pēdējās desmit spēlēs.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija Apsītis, kurš izcēlās ar gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr pie diviem (1+1) punktiem tika gan Brahmanis, gan Štrombergs.

Abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka vakar ”Prizma/IHS” rezultatīvā cīņā svinēja panākumu ar 6:4.

Rīdzinieki ar 34 punktiem 29 spēlēs ieņem ceturto vietu OHL kopvērtējumā, bet ”Airwell Energija” ar tikpat mačos izcīnītiem 22 punktiem atrodas septītajā pozīcijā.

Abām komandām nākamās spēles paredzētas 15. februārī. Miļuna vadītā ”Prizma/IHS” pulksten 18:30 viesosies pie Rīgas ”Dinamo”, bet Elektrēnu klubs pulksten 19:30 savā laukumā uzņems HS ”Rīga”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF