”Prizma/IHS” pakutina nervus līdzjutējiem, tomēr nosargā uzvaru pār ”Airwell Energija”

Astoto uzvaru pēdējās deviņās spēlēs Optibet hokeja līgā (OHL) šodien izcīnīja Ērika Miļuna vadītā Rīgas ”Prizma/IHS”, kas mājās ar 6:4 (3:2, 1:0, 2:2) pārspēja Lietuvas klubu Elektrēnu ”Airwell Energija”.

Pateicoties Laura Ranceva un Daņilas Dubova precīzajiem metieniem, ”Prizma/IHS” jau 70. sekundē panāca uz tablo 2:0, taču astotajā minūtē Mats Mikalausks, realizējot skaitlisko vairākumu, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2.

Pirmā perioda vidū Elvis Kaimiņš atjaunoja mājiniekiem divu ripu pārsvaru (3:1), bet Dominiks Škadausks pēc nepilnām divām minūtēm atkal pietuvināja ”Airwell Energija” līdz vienu vārtu atstatumam – 2:3.

Otrās trešdaļas vidū Krists Apsītis jau trešo reizi mačā panāca rīdziniekiem divu ripu pārsvaru (4:2), bet 46. minūtē Emīls Ezītis, realizējot skaitlisko vairākumu, vēl vairāk nostiprināja laukuma saimnieku vadību – 5:2.

”Airwell Energija” pamatlaika turpinājumā gan spēja atjaunot intrigu. Jaroslavs Pančenko 55. minūtē panāca 3:5, bet Donats Kumeļausks pēc 44 sekundēm samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 4:5. Miļuns uzreiz pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu.

Pusotru minūti līdz pamatlaika beigām 30 sekunžu pauzi paņēma arī ”Airwell Energija” galvenais treneris. Rīdzinieki ne tikai nosargāja uzvaru, bet guva arī sestos vārtos – pamatlaika pēdējā minūtē 6:4 panāca Haralds Štrombergs.

”Prizma/IHS” ar 28 spēlēs izcīnītiem 32 punktiem ieņem ceturto vietu līgā. Miļuna vadītā komanda tikai par trīs punktiem atpaliek no trešajā pozīcijā esošās Rīgas ”Dinamo”, kam gan vēl ir divi mači rezervē.

Tikmēr ”Airwell Energija” ar 21 punktu 28 spēlēs atrodas astotajā vietā deviņu komandu konkurencē.

Rīt (pulksten 13:00) abas komandas mērosies ar spēkiem atkārtoti.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF