Ozoliņam seši punkti, “Mogo/LSPA” mājās pamatīgi sakauj Kauņas “City”

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Rīgas “Mogo/LSPA” sagrāva Kauņas “City” ar 12:4 (5:1, 2:3, 5:0).

“Mogo/LSPA” šosezon vēl ne reizi nav zaudējusi, pagarinot uzvaru sēriju līdz 11 spēlēm.

Rīdzinieki dominēja jau no pirmajām spēles minūtēm, Reinim Lejniekam atklājot rezultātu 2. minūtē. Piektajā minūtē Ernests Krūms panāca 2:0, bet pēc tam Kārlis Ozoliņš guva trīs vārtus pēc kārtas, izceļoties 11., 13. un 17. minūtēs. Divarpus minūtes līdz pirmā perioda beigām Lūkass Zukauskas vienus vārtus spēja atgūt.

Otrajā periodā pirmie izcēlās “City”, kad 30. sekundē Aivaras Bendzius pārspēja Beķeri-Brīvkalnu. Pēc tam komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, ar precīziem metieniem atzīmējoties Tomam Opeltam un Pauliusam Gribauskam. Vēlāk, spēlējot vairākumā, precīzs bija Artūrs Ozoliņš, taču perioda izskaņā Bendzius guva savus otros vārtus – 7:4.

Trešās trešdaļas sākumā K. Ozoliņš guva savus ceturtos vārtus spēlē, nedaudz vēlāk precīzi bija arī Elvis Želubovskis un Krišjānis Rēdlihs. Tuvojoties mača beigām, Rūdolfs Maslovskis pārspēja pretinieku vārtsargu, bet pēdējā minūtē ar vēl vieniem vārtiem izcēlās Želubovskis, pieliekot punktu spēlei.

Visrezultatīvāko sniegumu parādīja Kārlis Ozoliņš, gūstot 6 (4+2) punktus, viņam seko Želubovskis ar 5 (2+3) punktiem, Artūrs Ozoliņš un Maslovskis sakrāja 3 (1+2) punktus.

“Mogo/LSPA” vārtus sargāja Kārlis Beķeris-Brīvkalns, atvairot 15 no 19 metieniem. Visu maču “City” vārtos aizvadīja latvietis Ernests Valdemārs Tomass, tiekot galā ar 49 metieniem no 61.