”Mogo/LSPA” vēlreiz sagrauj ”Airwell Energija” un panāk ”Zemgale/LBTU”

Septīto uzvaru pēc kārtas Optibet hokeja līgā (OHL) šodien izcīnīja “Mogo/LSPA”, kas mājās ar 11:0 (4:0, 5:0, 2:0) sagrāva Lietuvas klubu Elektrēnu “Airwell Energija”.

Mārtiņš Šulcs 139. sekundē, gūstot vārtus skaitliskajā mazākumā, atklāja mača rezultātu, bet sestajā minūtē vienādos sastāvos dubultoja “Mogo/LSPA” pārsvaru. Reinis Mārtiņš Lejnieks pirmās trešdaļas vidū uz tablo panāca 3:0. Savukārt Renarts Bērziņš 15. minūtē guva ceturtos vārtus rīdzinieku labā.

Otrā perioda ievadā, pateicoties Krišjāņa Rēdliha un Normunda Vībāna precīzajiem metieniem, mājinieki panāca jau 6:0. Otrās trešdaļas turpinājumā Latvijas klubs guva vēl trīs vārtus, ar precīziem metieniem izceļoties 15 gadus vecajam Oliveram Mūrniekam, kā arī Deividam Sarkanim un Kasparam Ziemiņam.

Pēdējā trešdaļā vēl divas ripas pabija Lietuvas komandas vārtos. Gustavs Bergs 47. minūtē panāca uz tablo 10:0, bet 59. minūtē Ernests Kazakevičs guva 11 vārtus “Mogo/LSPA” labā un uzstādīja mača gala rezultātu.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākie ar trīs punktiem bija Ziemiņš (1+2) un Lauris Bajaruns (0+3). Savukārt divi vārti Šulca rēķinā.

Henrijs Ančs atvairīja visus piecus pretinieku izdarītos metienus. Tikmēr Maksims Duve 40 minūšu laikā tika galā ar 32 no 41 (78,05%) metiena, bet Pauliuss Plerpa 20 minūtēs atvairīja 16 no 18 (88,89%) metieniem.

Abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka vakar rīdzinieki svinēja panākumu ar 13:0.

“Mogo/LSPA” ar 53 punktiem 31 spēlē ieņem otro vietu līgā. Tikpat punktu ir arī līgas līderei ”Zemgale/LBTU”. Abām komandām vēl atlicis pa vienam mačam regulārajā čempionātā. Savukārt “Airwell Energija” ar 12 punktiem 31 mačā ierindojas astotajā vietā deviņu komandu konkurencē. Arī Lietuvas klubam vēl jāaizvada vienu spēli regulārajā sezonā.

Rīdzinieki regulāro čempionātu noslēgs 28. februārī, plkst. 19:15 savā laukumā uzņemot Rīgas “Prizma/IHS”, bet Elektrēnu klubs 28. februārī, plkst. 19:30, mājās tiksies ar HK “Kurbads”.