”Mogo/LSPA” saplosa ”Airwell Energija” un tuvojas ”Zemgale/LBTU”

Pārliecinošu uzvaru Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja “Mogo/LSPA”, kas mājās ar 13:0 (4:0, 6:0, 3:0) sagrāva Lietuvas klubu Elektrēnu “Airwell Energija”.

“Mogo/LSPA” pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā, kurā guva četrus vārtus, ar precīziem metieniem izceļoties Elvisam Želubovskim, Rolanam Vasiļjevam, Krišjānim Rēdliham un Laurim Bajarunam.

Laika posmā no 25. līdz 36. minūtei mājinieki sabēra vēl sešas ripas viesu cietoksnī. Mača otrajā nogrieznī ar gūtiem vārtiem atzīmējās Želubovskis, Kristers Ansons, Kārlis Ozoliņš, Gustavs Bergs, Bajaruns un Rēdlihs.

Savukārt pēdējā trešdaļā, izceļoties Kasparam Ziemiņam, Normundam Vībānam un 15 gadus vecajam Oliveram Mūrniekam, “Mogo/LSPA” guva vēl trīs vārtus.

Uzvarētāju sastāvā ar četriem punktiem rezultatīvākais bija aizsargs Krišs Lipsbergs, kurš atdeva četras rezultatīvas piespēles. Tikmēr ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās Bajaruns un Želubovskis.

“Mogo/LSPA” vārtos nepārspēts palika Linards Feldbergs, kurš atvairīja visus septiņus pretinieku izdarītos metienus. Tikmēr pretējā laukuma galā Maksims Duve 20 minūšu laikā apstādināja 20 no 24 (83,33%) laukuma saimnieku metieniem, bet Pauliuss Plerpa 40 minūtēs atvairīja 35 no 44 (79,55%) metieniem.

Rīdzinieki ar 51 punktu 30 spēlēs ieņem otro vietu līgā, tikai par diviem punktiem atpaliekot no līgas līderes ”Zemgale/LBTU”. Tikmēr Lietuvas klubs ar 12 punktiem 30 mačos ierindojas astotajā vietā deviņu komandu konkurencē.

Rīt (plkst. 13:00) abas komandas tiksies atkārtoti.