Lietuviešu derbijā “Airwell Energija” Elektrēnos apspēlē “City”

Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar Lietuvas komandu derbijā Elektrēnu ”Airwell Energija” savā laukumā ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) apspēlēja Kauņas ”City”.

Jau vēstījām, ka citās dienas OHL spēlēs Rīgas “Dinamo” piekāpās “Mogo/LSPA” un ”Zemgale/LLU”, savā laukumā sakāva Lietuvas čempioni Viļņas ”7bet Hockey Punks”.

Mača rezultātu atklāja mājinieki 17. minūtē, kad Dovidas Laimutis pārspēja pretinieku vārtsargu. Nākamie vārti tika gūti gandrīz 20 minūtes vēlāk, Ernestam Azarevičam dubultojot “Airwell Energija” pārsvaru.

Noslēdzošā trešdaļa izrādījās visrezultatīvākā. No sākuma Mantas Marcinkevičius ieraidīja trešo ripu “City” vārtos. Četras minūtes vēlāk Lūkass Žukausks vienus vārtus spēja atgūt, realizējot vairākumu. Taču ātri vien Paulijs Rumševičs atguva trīs vārtu pārsvaru.

“Airwell Energija” vārtus sargāja ukrainietis Maksims Duvē un tika galā ar 27 metieniem no 28. Savukārt, “City” vārtu drošība tika uzticēta kazahstānietim Demidam Jeremejevam, kurš spēja atvairīt 32 no 35 metieniem.

Elektrēnu komanda ieņem 6. vietu ar izcīnītiem 13 punktiem pēc 16 spēlēm. Savukārt, “City” atrodās vienu pozīciju zemāk ar izcīnītiem 11 punktiem 15 spēlēs.