”Zemgale/LLU” atstāj sausā arī Lietuvas čempioni un tuvojas ”Dinamo”

Otro sauso uzvaru divās dienās Optibet hokeja līgā (OHL) šovakar izcīnīja pašreizējā OHL čempione ”Zemgale/LLU”, kas savā laukumā ar 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) sakāva Lietuvas čempioni Viļņas ”7bet Hockey Punks”.

Kristaps Kristiņš 13. minūtē atklāja mača rezultātu. Pēc tam rezultāts ilgu laiku saglabājās nemainīgs. Laika posmā no 42. līdz 47. minūtei jelgavnieki guva trīs vārtus un nodrošināja uzvaru. Ar precīziem metieniem izcēlās Kevins Strādnieks, Matīss Bīriņš un Edgars Adrians Kazaks, kuram šī bija debija komandas rindās.

Kazaks šajā mačā atzīmējās ne tikai ar gūtiem vārtiem, bet arī rezultatīvu piespēli. Viņš tika atzīts par labāko spēlētāju jelgavnieku rindās. Uzvarētāju vārtos lielisku maču aizvadīja arī vārtsargs Deivs Deivids Rolovs, kurš atvairīja visus 14 pretinieku hokejistu izdarītos metienus.

Arta Ābola vadītajai komandai šī bija otrā sausā uzvara divās dienās. Atgādināsim, ka vakar ”Zemgale/LLU” mājās ar 9:0 sagrāva Daugavpils ”DLSS/Dinaburga” hokejistus. Jelgavnieki šovakar OHL svinēja ceturto panākumu pēc kārtas.

Ar 28 izcīnītiem punktiem 16 spēlēs aizvadītās sezonas OHL čempione šobrīd ieņem trešo vietu OHL kopvērtējumā, taču tikai par punkta tiesu atpaliek no otrajā pozīcijā esošās Rīgas ”Dinamo”. Tikmēr ”7bet Hockey Punks” ar 15 mačos iegūtiem 11 punktiem ierindojas tikai septītajā vietā.

Lietuvas čempione nākamo spēli aizvadīs 26. novembrī, pulksten 17:30 mājās uzņemot HS ”Rīga”. Savukārt ”Zemgale/LLU” OHL nākamā cīņā paredzēta 30. novembrī (pulksten 19:30) pret turnīra līderi ”Mogo/LSPA”, kas šovakar, viesos ar 6:3 pieveicot Rīgas ”Dinamo”, atkārtoja Latvijas čempionāta uzvaru rekordu.

Savukārt vēl vienā citā mačā Elektrēnu ”Energija” savā laukumā ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) apspēlēja citu Lietuvas klubu Kauņas ”City”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF