Meija atgriežas ar vārtiem, ”Mogo/LSPA” sakauj ”Dinamo” un atkārto rekordu

Latvijas čempionāta uzvaru rekordu šovakar atkārtoja Ģirta Ankipāna vadītā ”Mogo/LSPA”, kas šovakar Optibet hokeja līgā (OHL) viesos ar 6:3 (2:1, 2:2, 2:0) sakāva Rīgas ”Dinamo” un svinēja 19. panākumu 19 šosezon aizvadītajos mačos.

Pateicoties Patrika Trasūna un Renāra Kamergrauža precīzajiem metieniem, ”Mogo/LSPA” 15. minūtē panāca 2:0, taču pirmās trešdaļas beigās Gints Meija, realizējot skaitlisko vairākumu, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2. Meijam šis bija atgriešanās mačs ”Dinamo” rindās.

Otrā perioda ievadā Krišs Lipsbergs atguva viesiem divu ripu pārsvaru (3:1), bet pēc trim minūtēm Dominiks Matoņaks atjaunoja vienu vārtu starpību – 2:3. Rūdolfs Maslovskis 32. minūtē vēlreiz panāca Ankipāna trenētajai komandai divu vārtu pārsvaru (4:2), taču pēc nepilnām trim minūtēm pieredzējušais Miķelis Rēdlihs atkal samazināja rezultāta starpību – 3:4.

Ernests Krūms 56. minūtē atguva ”Mogo/LSPA” divu ripu pārsvaru (5:3), bet pamatlaika pēdējā minūtē Elviss Želubovskis guva sestos vārtus viesu labā un uzstādīja mača gala rezultātu – 6:3. Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Maslovskis, kurš izcēlās ar vieniem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Izcīnot 19 uzvaras 19 mačos, Ankipāna vadītā komanda šovakar atkārtoja Latvijas čempionāta uzvaru rekordu. 2001. gada sezonu ar 19 panākumiem pēc kārtas sāka Liepājas ”Metalurgs”, kas vēlāk kļuva par čempioni.

”Mogo/LSPA” ar 19 mačos izcīnītiem 38 punktiem šobrīd ir pārliecinoša OHL līdere. Tikmēr ”Dinamo” ar 29 punktiem 20 spēlēs ieņem otro vietu līgā.

Abām komandām nākamie mači paredzēti jau 26. novembrī. ”Dinamo” savā laukumā pulksten 13:00 uzņems Daugavpils ”DLSS/Dinaburga”, bet ”Mogo/LSPA” pulksten 13:30 mājās tiksies ar Lietuvas klubu Elektrēnu ”Energija”.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF