Lietuvas komanda “Energija” otro dienu pēc kārtas piekāpjas “Dinamo”

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Rīgas “Dinamo” ar 4:2 (2:2, 2:0, 0:0) pārspēja Elektrēnu “Airwell Energija”.

Šī bija komandu otrā spēle divās dienās. Vakar “Dinamo” bija pārāka ar 7:3.

Rezultātu atklāja lietuvieši ceturtajā minūtē, izceļoties Karolim Krasilņikovam. Pēc piecām minūtēm dinamieši jau bija vadībā ar 2:1, pateicoties Reiņa Demitera un Dmitrija Korņilova precīzajiem metieniem. Pirmās trešdaļas izskaņā Artjoms Redko izlīdzināja rezultātu.

Otrā perioda sākumā Edijs Brahmanis izvirzīja “Dinamo” vadībā, realizējot vairākumu, bet jau minūti vēlāk Korņilovs guva savus otros vārtus, un uzstādīja mača gala rezultātu.

“Dinamo” vārtus sargāja Rūdolfs Gusts Lazdiņš, atvairot 22 no 24 metieniem. Savukārt, Elektrēnu komandas vārtu drošība tika uzticēta Martinam Petjulam, kuram bija divreiz vairāk darba nekā Lazdiņam, atvairot 44 no 48 pretinieku raidījumiem.

“Dinamo” ar 27 punktiem 15 spēlēs atrodās 2. vietā, taču “Airwell Energija” ieņem priekšpēdējo 8. vietu ar sešiem punktiem 12 spēlēs.