K. Jasam 1+4, Rīgas “Dinamo” sagādā kārtējo zaudējumu “Energijai”

Optibet hokeja līgas (OHL) spēlē Rīgas “Dinamo” ar 7:3 (2:1, 5:1, 0:1) sagrāva Elektrēnu “Airwell Energija”.

Par mača galveno varoni kļuva “Dinamo” uzbrucējs Koba Jass, kurš sakrāja 5 (1+4) punktus.

Sestajā minūtē Reinis Demiters atklāja mača rezultātu. Četras minūtes vēlāk Dominikas Skadauskas panāca izlīdzinājumu, taču līdz pirmā perioda beigām Juris Ziemiņš atguva dinamiešiem pārsvaru.

Otrās trešdaļas sākumā ukrainietis Jaroslavs Pančenko guva Elektrēnu komandas otros vārtus, panākot 2:2, taču pēc tam “Dinamo” piebēra Lietuvas komandas vārtus – Sandis Grīnbergs izvirzīja rīdziniekus vadībā, Emīls Ezītis dubultoja pārsvaru, vairākumā Koba Jass panāca 5:2, divas minūtes vēlāk Mārtiņš Porejs iemeta sesto ripu “Energija” vārtos, bet pēc 49 sekundēm Ezītis guva savus otros vārtus spēlē – 7:2.

Trešajā periodā vienīgos vārtus guva “Energija” uzbrucējs Matas Mikalauskas, realizējot vairākumu.

“Dinamo” vārtus sargāja Rūdolfs Gusts Lazdiņš, atvairot 24 no 27 metieniem. Taču “Energija” cietoksni sargāja Ukrainas vārtsargs Maksims Dubē, tiekot galā ar 30 no 37 metieniem.

“Dinamo” ar 25 punktiem pēc 14 spēlēm ieņem 2. vietu OHL tabulā, taču “Energija” desmit spēlēs iekrājusi vien sešus punktus un atrodās priekšpēdējā 8. vietā,

Autors: Rems Ratņikovs Avots: LHF