HK “Kurbads” izbraukumā saber 12 ripas “Airwell Energija” vārtos

Šovakar Optibet hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas spēlē HK “Kurbads” viesos ar rezultātu 12:0 (2:0, 9:0, 1:0) sagrāva Elektrēnu “Airwell Energija” vienību.

“Kurbada” rindās trīs vārti un trīs piespēles Artūram Mickēvičam, divi vārti un trīs piespēles Dāvidam Livšicam, vārti un trīs piespēles Aleksandram Biškinam, divi vārti Robertam Jekimovam, vārti un piespēle Brendonam Fjodorovam un Iļjam Grekovam,. divas piespēles Renāram Ciprusam un Aleksandram Novikovam, bet precīzs metiens Dāvim Straupem.

Fjodors Agazenovs atvairīja visus piecus “Airwell Energija” metienus, bet Oto Dimants apstādināja visus astoņus atlikušos raidījumus.

Tikmēr Maksims Duve pirms nomaiņas atvairīja 14 no 21 “Kurbada” metiena, bet Pauliuss Plerpa tika galā ar 17 no 22 atlikušajiem raidījumiem.

“Kurbads” ar 45 punktiem 31 spēlē atrodas trešajā vietā OHL. Klubam rīt plkst. 19:00 mājās paredzēta pēdējā regulārās sezonas spēle pret “HS Rīga” vienību.

“Airwell Energija” regulāro sezonu noslēdza ar 12 punktiem 32 cīņās, ierindojoties priekšpēdējā, astotajā pozīcijā līgā.

Jau zināms, ka HK “Kurbads” izslēgšanas spēlēs cīnīsies pret “HS Rīga” komandu, bet “Airwell Energija” Play-off neiekļuva.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)