Vītoliņš: Mums ir pie kā piestrādāt, bet plāns nemainās

Latvijas izlases galvenais treneris Harijs Vītoliņš pēc piedzīvotā zaudējuma otrajā pārbaudes spēlē pret Šveici sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju (LHF) atskatījās uz aizvadīto maču.

Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka Latvijas valstsvienība sestdien izbraukumā ar 0:4 piekāpās Šveices hokejistiem, atzīstot pretinieku pārākumu otro dienu pēc kārtas. Atgādināsim, ka vakar šveicieši svinēja panākumu ar 5:1.

”Pēc satura šī spēle viennozīmīgi bija labāka par vakardienas maču,” pauda Vītoliņš. ”Mēs uzvarējām spēka spēlē. Bija redzams, ka puiši bija labi noskaņojušies, bet kvalitāte šoreiz nebija tajā līmenī, kādai jābūt izlasē, jo tomēr mēs neguvām vārtus. Bez iemestiem vārtiem spēli nevinnēsi.”

”Protams, ir jāpiestrādā pie vairākuma. Mums bija pietiekami daudz vairākumu. Kā mēs redzam, ja neiemet vairākumā, tad ir grūti vinnēt spēli,” uzsvēra Latvijas izlases galvenais treneris. ”Treniņprocess turpinās tālāk. Mums ir pie kā piestrādāt, bet plāns nemainās. Es domāju, ka tagad jāsāk parādīties dinamikai, ātrumam un kvalitātei.”

Latvijas izlase pēdējās divas pārbaudes spēles aizvadīs 3. un 4. maijā, kad “Arēnā Rīga” uzņems Norvēģijas valstsvienību.

Vītoliņa vadītā komanda aizvadījusi sešus no astoņiem šopavasar paredzētajiem pārbaudes mačiem. Atgādināsim, ka gatavošanās cikla sākumā Latvijas valstsvienība divreiz ar 3:2 bullīšos pārspēja Austrijas hokejistus, bet pēc tam divreiz (ar 2:3 papildlaikā un 2:3 pamatlaikā) piekāpās Somijas izlasei.

Pasaules čempionāts Čehijā sāksies 10. maijā. Tas norisināsies Prāgā un Ostravā.

Latvijas valstsvienība savas spēles aizvadīs B grupā, Ostravā spēkojoties pret ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Franciju, Kazahstānu un Poliju.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases kandidātu saraksts

Autors: Rainers Rogs

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)