Sorokins: Uzskatu, ka bijām labāki par pretiniekiem

Latvijas U-18 izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins pēc mūsu jauno hokejistu U-18 pasaules čempionāta trešajā mačā piedzīvotā zaudējuma pret Šveices valstsvienību norādīja, ka, viņaprāt, Latvijas U-18 izlase, neskatoties uz piedzīvoto zaudējumu, parādīja labāku sniegumu par pretiniekiem.

Šodien jau vēstījām, ka Latvijas U-18 valstsvienība pēdējā grupu turnīra spēlē sīvā cīņā ar 3:4 (2:1, 1:2, 0:1) atzina Šveices vienaudžu pārākumu. Mūsu izlases rindās ar gūtiem vārtiem šajā mačā izcēlās Ēriks Mateiko, Emīls Veckaktiņš un Dāvids Livšics.

”Labi sākām, bet individuālās kļūdas un sliktā momentu realizācija neļāva uzvarēt spēli,” pēc mača atzina Sorokins. ”Uzskatu, ka bijām labāki, bet ar to ne vienmēr pietiek. Nedaudz pietrūka pacietības un pieturēšanās spēles plānam. Šodien gribētos uzteikt uzbrucējus par labu darbu kopumā.”

Latvijas U-18 izlase pirmajā čempionāta mačā ar 3:2 sensacionāli pārspēja Zviedrijas valstsvienību, bet nākamajās divās spēlēs sekoja zaudējumi – 1:4 pret Somijas izlasi un šodien 3:4 pret Šveices vienaudžiem. Šovakar Sorokina vadītā komanda uzzinās savu pretinieci ceturtdaļfinālā.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF

Komentāri (0)