Sorokins: Jābūt lepniem par grupu turnīra rezultātiem

Latvijas U-18 izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins pēc mūsu jauno hokejistu piedzīvotās sagrāves U-18 pasaules čempionāta ceturtdaļfināla mačā pret turnīra galveno favorīti ASV norādīja, ka ir jābūt lepniem par Latvijas U-18 valstsvienības grupu turnīra rezultātiem.

Vakar jau vēstījām, ka Latvijas U-18 izlase ceturtdaļfinālā piedzīvoja sagrāvi ar 3:13 (1:6, 0:3, 2:4) pret spēcīgo ASV valstsvienību. Mūsu izlases rindās šajā mačā ar gūtiem vārtiem izcēlās Sandis Vilmanis, Emīls Veckaktiņš un Mārtiņš Krūklītis.

”Žēl, ka tāds turnīra nobeigums, bet nu jāsaka, ka ASV izlase spēlē citā līmenī,” pēc aizvadītā mača atzina Sorokins. ”Bijām jaunāka komanda turnīrā, puikas centās un darīja visu, ko varēja. Jābūt lepniem par grupas turnīra rezultātiem. Tā bija neatsverama pieredze.”

Latvijas jaunie hokejisti pasaules čempionāta ievadā pārsteidzoši ar 3:2 pārspēja Zviedrijas vienaudžus, taču grupu turnīra turpinājumā piedzīvoja divus zaudējumus – 1:4 pret Somijas U-18 valstsvienību un 3:4 pret Šveices U-18 izlasi.

Autors: Rainers Rogs Avots: LHF