Latvijas U-18 izlase ceturtdaļfinālā piedzīvo pamatīgu sagrāvi pret ASV (VIDEO)

Dalību Vācijā notiekošajā U-18 pasaules čempionātā elites divīzijā šovakar noslēdza Latvijas U-18 izlase, kas ceturtdaļfināla mačā piedzīvoja pamatīgu sagrāvi ar 3:13 (1:6, 0:3, 2:4) pret turnīra galveno favorīti ASV un pasaules čempionātu noslēdza septītajā vietā.

Amerikāņi spēlē pret Latviju pamatus uzvarai ielika jau pirmajā trešdaļā. ASV jaunie hokejisti mača rezultātu atklāja jau piektajā minūtē, bet pirmās trešdaļas turpinājumā guva vēl piecus vārtus. Latvijas U-18 izlase pirmajā periodā atbildēja tikai ar Sanda Vilmaņa vārtu guvumu un pēc nospēlētām 20 minūtēm atradās iedzinējos ar 1:6.

Otrajā trešdaļā ASV U-18 valstsvienība iemeta vēl trīs ripas Oļega Sorokina vadītās komandas vārtos un tās beigās panāca jau 9:1. Savukārt pēdējā periodā amerikāņi guva vēl četrus vārtus, uz ko Latvijas jaunie hokejisti atbildēja ar diviem precīziem metieniem. Ar vārtu guvumiem izcēlās Emīls Veckaktiņš un Mārtiņš Krūklītis.

Latvijas U-18 izlase pasaules čempionātu sāka ar sensacionālu uzvaru pār Zviedrijas vienaudžiem (3:2), taču turnīra turpinājumā piedzīvoja trīs zaudējumus (1:4 pret Somijas U-18 valstsvienību, 3:4 pret Šveices vienaudžiem un šovakar 3:13 pret turnīra galveno favorīti ASV) un pasaules čempionātu noslēdza septītajā vietā.

Autors: Rainers Rogs Avots: IIHF