Latvijas izlases kapteinis Ābols: Nav laika nokārt galvu par zaudējumiem

Latvijas izlases kapteinis Rodrigo Ābols pirms šovakar gaidāmās pasaules čempionāta spēles pret turnīra mājinieci un pašreizējo olimpisko čempioni Somiju sarunā ar portālu ”Sportacentrs.com” norādījis, ka komanda ir izanalizējusi pirmajā čempionāta mačā pieļautās kļūdas pret amerikāņiem un uzsvēris, ka nav laika nokārt galvu.

Vakar jau vēstījām, ka Latvijas izlase pasaules čempionāta ievadā ar 1:4 (0:3, 0:1, 1:0) atzina ASV hokejistu pārākumu. Mūsu valstsvienības rindās vienīgo reizi precīzs bija uzbrucējs Andris Džeriņš, kurš trešā perioda ievadā realizēja skaitlisko vairākumu.

“Zaudējumus vienmēr vajag aizmirst pēc iespējas ātrāk,” pēc šodienas aizvadītā treniņa teica uzbrucējs Rodrigo Ābols. ”No rīta izanalizējām kļūdas, ko pielaidām. Pasaules čempionāts ir pārāk īss. Nav laika nokārt galvu par zaudējumiem, tāpat kā nav laika staigāt ar paceltu galvu pēc uzvarām.”

Ābols pirmajā mačā pret amerikāņiem spēlēja Latvijas izlases pirmajā maiņā kopā ar Rūdolfu Balceru un Ronaldu Ķēniņu, taču daudz vārtu gūšanas iespējas šis virknējums nespēja izveidot. Vakar neapmierināts gan ar savu, gan partneru sniegumu bija arī Balcers.

”Bija dienas spēle, tāpēc pēc tam bija laiks izrunāt. Parunājām par vairākumu,” atklāja Ābols. ”Esam izdarījuši secinājumus un šodien centīsimies problēmas salabot.” Mūsu hokejisti maču pret Somiju šovakar aizvadīs pulksten 20:20.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sportacentrs.com

Komentāri (0)