Balcers: Vairākumā kaut ko čakarējāmies

Latvijas izlases uzbrucējs Rūdolfs Balcers pēc mūsu valstsvienības piedzīvotā zaudējuma 2022. gada pasaules hokeja čempionāta pirmajā mačā pret ASV valstsvienību sarunā ar žurnālistiem kritiski izteicās par savu un savu maiņas partneru parādīto sniegumu.

Jau vēstījām, ka Latvijas izlase pasaules čempionāta ievadā ar 1:4 (0:3, 0:1, 1:0) atzina ASV hokejistu pārākumu. Vienīgos vārtus mūsu valstsvienības labā guva uzbrucējs Andris Džeriņš, kurš trešā perioda sākumā realizēja skaitlisko vairākumu.

”Skrējām, bet zonā vispār neieķērāmies,” pēc piedzīvotā zaudējuma mačā pret ASV izlasi atzina Rūdolfs Balcers, kurš spēlēja pirmajā virknējumā kopā ar Latvijas valstsvienības kapteini Rodrigo Ābolu un pieredzējušo Ronaldu Ķēniņu.

”Momentu arī nebija tik daudz. Vairākumā kaut ko čakarējāmies. Vajag mazliet nomierināties, sarunāt, atrast saspēli. Šodien – tā bija čakarēšanās,” norādīja Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Sanhosē ”Sharks” uzbrucējs.

Nākamo spēli Latvijas izlase aizvadīs jau rītvakar pulksten 20:20 pret turnīra mājinieci Somiju, kas šovakar tiksies ar Norvēģijas valstsvienību.

Autors: Rainers Rogs Avots: Twitter

Komentāri (0)