Latvijas izlase PČ ievadā piedzīvo bezcerīgu zaudējumu pret ASV valstsvienību (VIDEO)

Pirmo spēli 2022. gada pasaules hokeja čempionātā aizvadījusi Latvijas valstsvienība, kas turnīra ievadā ar 1:4 (0:3, 0:1, 1:0) atzina ASV izlases pārākumu. Vienīgos vārtus mūsu valstsvienības labā guva uzbrucējs Andris Džeriņš.

ASV izlase pamatus uzvarai ielika pirmajās 12 minūtēs, kurās guva trīs vārtus. Railijs Bārbers jau astotajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet pēc trim minūtēm Sets Džounss dubultoja amerikāņu pārsvaru. Savukārt vēl pēc 78 sekundēm Tomass Bortelo mazākumā, rupji kļūdoties Elvim Merzļikinam, panāca jau 3:0.

Otrā perioda pirmajā minūtē amerikāņi vēlreiz pārspēja Merzļikinu, lielisku metienu izpildot Semam Lafertijam, un vēl vairāk nostiprināja savu pārsvaru. Pēdējās trešdaļas sākumā Latvijas izlasei izdevās vienus vārtus atgūt. Andris Džeriņš realizēja skaitlisko vairākumu un panāca 1:4, taču mača turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Latvijas valstsvienība pasaules čempionāta ievadā piedzīvoja bezcerīgu zaudējumu. Nākamo maču mūsu hokejisti aizvadīs jau rītvakar pulksten 20:20 pret turnīra mājinieci Somiju, kas šovakar tiksies ar Norvēģijas valstsvienību.

Autors: Rainers Rogs Avots: hokejazinas.com