Somija atstāj sausā Latvijas PČ pretinieci Zviedriju

Gatavojoties 2024. gada pasaules čempionātam hokejā, otrdien Somijas izlase izbraukumā ar 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) apspēlēja Zviedrijas valstsvienību.

Somi abus vārtus guva jau pirmajā trešdaļā. Hannes Bjorninens 12. minūtē izvirzīja viesus vadībā, bet Jespers Matila pēc nedaudz vairāk nekā četrām minūtēm dubultoja Somijas izlases pārsvaru.

Viesu vārtos sauso spēli aizvadīja Hari Seteri, kurš atvairīja visus 28 zviedru hokejistu izdarītos metienus.

Tikmēr Filips Larsons pretējā laukuma pusē tika galā ar 27 no 29 (93,10%) metieniem.

Abas izlases krustoja nūjas jau trešo reizi sešu dienu laikā. Atgādināsim, ka pirmajā savstarpējā mačā zviedri uzvarēja ar 4:0, bet otrajā duelī somi bija pārāki papildlaikā ar 2:1.

Trešdien, plkst. 20:00, abas valstsvienības savā starpā aizvadīs vēl vienu spēli.

Zviedrijas izlase gaidāmajā pasaules čempionātā spēlēs vienā apakšgrupā ar Latvijas valstsvienību.