Latvijas pretinieces PČ Vācija un Zviedrija izcīna uzvaras

Vakar tika aizvadītas vairākas pārbaudes spēles pirms 2024. gada pasaules čempionāta, kurās piedalījās arī Latvijas izlases pretinieki.

Vācijas pilsētā Kaufbeurenā vācieši tikās ar Slovākijas valstsvienību un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 7:3. Pirmā trešdaļa noslēdzās ar rezultātu 2:2, pēc spēlētām 40 minūtēm vācieši bija vadībā ar 5:3, bet trešajā trešdaļā laukuma saimnieki guva vēl divus vārtus.

Vācijas izlasi pirms spēlēm ar Slovākiju papildināja vairāki spēlētāji, tajā skaitā arī uzbrucēji no Šveices augstākās līgas – Dominiks Kahuns un Marks Mihaelis.

Citā mačā Latvijas izlases pretinieki čempionātā Polijas hokejisti tikās ar Slovēnijas valstsvienību un piekāpās ar 0:2. Aizvadītajā mačā abi vārti tika gūti trešajā trešdaļā. Polijas izlasei vēl nebija pievienojušies hokejisti no vietējā čempionāta, kuri nesen piedalījās finālsērijā.

Savukārt vēl vienā mačā Latvijas pretiniece Zviedrija Somijas pilsētā Jiveskilā ar 4:0 pārspēja laukuma saimniekus somus.

Pirmais perioda noslēdzās ar 1:0, otrais ar 3:0, bet trešajā tika gūti vēl vieni vārti.