Slovākija pamatlaika noslēgumā izlaiž pārsvaru, bet beigās tomēr uzveic Vāciju

Šovakar Slovākijas pilsētā Zvolenā mājiniece Slovākijas izlase pārbaudes spēlē ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) papildlaikā apspēlēja Vācijas valstsvienību.

Šī bija izlašu otrā pārbaudes spēle divās dienās. Arī vakardienas savstarpējā cīņā pārāki izrādījās slovāki.

Mača 12. minūtē slovāks Dāvids Mudrāks atklāja rezultātu. Nepilnas trīs minūtes vēlāk Luiss Šinko panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas vidū Danjo Leonards pirmoreiz mačā izvirzīja Vāciju vadībā, taču pēc sešām minūtēm slovāks Roberts Džugans ar vārtiem mazākumā atgrieza neizšķirtu uz tablo. Nedaudz mazāk kā trīs minūtes līdz trešdaļas beigām Alekss Tamaši realizēja vairākumu – 3:2.

Pusotru minūti līdz trešā perioda beigām Tims Brunūbers vairākumā spēja panākt 3:3. Pirmajā overtaima minūtē Olivers Okulārs vairākumā, spēlējot formātā “4 pret 3”, atnesa slovākiem uzvaru.

Slovākijas vārtsargs Samuels Hlavajs atvairīja deviņus no 11 metieniem, kamēr Vācijas vārtu vīrs Florians Bugls tika galā ar 26 no 29 sāncenšu raidījumiem.

Aprīlī valstsvienības aizvadīs vēl divas savstarpējas pārbaudes spēles, 18. un 20. aprīlī krustojot nūjas Vācijas pilsētās Kaufbērenē un Augsburgā. Zīmīgi, ka Slovākija ar maču pret Vāciju iesāks 2024. gada pasaules čempionātu.