Slovāki trešajā trešdaļā Vācijai iemet piecas ripas

Šovakar Slovākijas pilsētā Zvolenā pārbaudes spēli aizvadīja Slovākijas un Vācijas hokeja izlases.

Uzvaru ar rezultātu 5:2 izcīnīja Slovākijas valstsvienība, kas spēja atspēlēties no 0:2. Jāpiebilst, ka visus piecus vārtus slovāki iemeta mača trešajā trešdaļā.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrā perioda izskaņā vācieši atklāja rezultātu. Trešās trešdaļas 6. minūtē vācieši guva otros vārtus, bet pēc tam 13 minūšu laikā slovāki guva piecus bezatbildes vārtus, svinot uzvaru savās mājās.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija uzbrucējs Andrejs Kukuca, kura rēķinā 1+1, savukārt Vācijas izlasē ar diviem vārtiem atzīmējās Jans Nijenhuis.

Rīt abas izlases tiksies atkārtoti.

Atgādināsim, ka februāra izlašu pauzē Latvijas valstsvienība neaizvada pārbaudes spēles.