Dzierkala un Roberta Bukarta komandas spēkosies savā starpā Čempionu līgas pusfinālā

Noskaidrojušies Čempionu hokeja līgas pusfināla pāri, vēstīts turnīra mājaslapā.

Pirmajā pārī spēkosies Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Zviedrijas komanda Šellefteo “AIK” pret cita latvieša Roberta Bukarta pārstāvēto Čehijas vienību Vitkovices “Ridera”.

“Ridera” pirmajā kārtā ar 4:1 (3:0, 1:1) apspēlēja Somijas komandu Lahti “Pelicans”, bet otrajā kārtā ar 6:3 (1:2, 5:1) izsita Šveices vienību Rapersvīlas “Jona Lakers”.

“AIK” pirmajā kārtā tika galā ar Čehijas vienību Tršinecas “Ocelari” ar 8:6 (3:4, 5:2), bet ceturtdaļfinālā pārspēja citu Zviedrijas vienību Kārlstadas “Farjestad BK” ar 7:5 (3:4, 4:1).

Bukarts deviņās Čempionu līgas cīņās izcēlies ar diviem precīziem metieniem un četrām piespēlēm.  Taču Dzierkals astoņās spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un trim piespēlēm.

Otro pāri sastādīs Raumas “Lukko” no Somijas un Šveices čempione Ženēvas “Servette”.

“Lukko” 1/8 finālā ar 4:3 (2:2, 2:1) pārspēja Austrijas komandu Insbrukas “Tiroler Wasserkraft”, taču ceturtdaļfinālā ar 8:7 (6:4, 2:3) uzvarēja Pardubices “Dynamo” no Čehijas.

“Servette” pirmajā kārtā ar 5:4 (2:3, 3:1) uzveica Vācijas čempioni Minhenes “Red Bull”, bet otrajā raundā pārspēja Zviedrijas komandu Vekšes “Lakers” ar 6:4 (4:1, 2:3).

Pirmās spēles tiks aizvadītas 9. janvārī, taču atkārtoti komandas tiksies 16. janvārī.

Sērijas uzvarētājs tiek noskaidrots pēc kopējā gūto vārtu skaita aizvadītās divās spēlēs. Ja rezultāts pēc divām spēlēm ir neizšķirts, tiek nozīmēta bullīšu sērija.

Autors: Rems Ratņikovs Avots: Čempionu hokeja līga