Robertam Bukartam “+3”, “Ridera” izcīna vietu Čempionu līgas pusfinālā

Šovakar Čempionu hokeja līgas otrajā ceturtdaļfināla spēlē Roberta Bukarta pārstāvētā Vitkovices “Ridera” komanda mājās ar rezultātu 5:1 (0:1, 3:0, 2:0) pārspēja Rapersvilas-Jonas “Lakers” vienību.

Bukarts šajā mačā 17 minūtēs un 53 sekundēs izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bloķēja trīs pretinieku raidījumus un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē viesu uzbrucējs Dominiks Lammers atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Patriks Zdrahals izlīdzināja rezultātu.

Tomāšs Vondračeks desmitajā minūtē izvirzīja vadībā “Ridera”, taču  16. minūtē Vondračeks dubultoja pārsvaru.

Trešā mača nogriežņa 14. minūtē Vondračeks vairākumā noformēja Hat-trick, bet 11 sekundes pirms pamarlaika beigām Dominiks Lakatošs pielika punktu cīņai ar precīzu metienu tukšos “Lakers” vārtos.

Matejs Mahovskis atvairīja 29 no 30 “Lakers” metieniem, bet Robins Mejers tika galā ar 32 no 36 “Ridera” raidījumiem.

Pirmajā spēlē “Ridera” piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:2, bet divu spēļu summā nopelnītais rezultāts 6:3 dod Bukarta klubam vietu pusfinālā.

Roberts Bukarts šosezon 24 Čehijas Ekstralīgas mačos guvis sešus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet deviņās Čempionu līgas cīņās hokejists izcēlies ar diviem precīziem metieniem un četrām piespēlēm.