Dzierkals rezultatīvs, “AIK” iekļūst Čempionu līgas pusfinālā (VIDEO)

Šovakar Čempionu hokeja līgas otrajā ceturtdaļfināla spēlē Mārtiņa Dzierkala pārstāvētā Šellefteo “AIK” komanda viesos ar rezultātu 4:1 (1:1, 0:0, 3:0) pārspēja Kārlstadas “Farjestad BK” vienību.

Dzierkals šajā mačā septiņās minūtēs un 25 sekundēs nopelnīja rezultatīvu piespēli, izdarīja vienu metienu pa vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda piektajā minūtē “AIK” uzbrucējs Dilans Sikura atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē Līnuss Johansons vairākumā izlīdzināja rezultātu.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešā mača nogriežņa 11. minūtē pēc lieliskas Mārtiņa Dzierkala piespēles Eliass Stenmans vēlreiz izvirzīja vadībā viesu komandu.

Oskars Nilsons 15. minūtē dubultoja “AIK” pārsvaru, bet 19. minūtē Nilsons pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Farjestad BK” vārtos.

Līnuss Soderstroms atvairīja 26 no 27 “Farjestad BK” metieniem, bet Maksīms Legasī tika galā ar 26 no 29 “AIK” raidījumiem.

Pirmajā spēlē “AIK” piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 3:4, bet divu spēļu summā nopelnītais rezultāts 7:5 dod Dzierkala klubam vietu pusfinālā.

Dzierkals šosezon 18 Zviedrijas hokeja līgas (SHL) mačos guvis vienus vārtus, bet astoņās Čempionu līgas cīņās hokejists izcēlies ar trīs precīziem metieniem un trim piespēlēm.