Andžānam trešais punkts sezonā, ”Zemgale/LLU” vēlreiz papildlaikā piekāpjas TUTO (VIDEO)

Sesto zaudējumu pēc kārtas Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar piedzīvoja Arta Ābola vadītā “Zemgale/LLU”, kas, spēlējot viesos, otro dienu pēc kārtas papildlaikā ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās latviešu aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētajai Turku TUTO.

Harijs Brants 18. minūtē izvirzīja ”Zemgale/LLU” vadībā, bet viesu prieki nebija ilgi. Pēc nedaudz vairāk nekā pusotras minūtes francūzis Robins Kolombans sodīja jelgavniekus par nedisciplinētību, realizējot skaitlisko vairākumu, un atjaunoja līdzsvaru uz tablo – 1:1.

Otrās trešdaļas vidū Niklass Kontila, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli Andžanam (15 spēlēs šosezon 1+2), pirmoreiz mačā mājiniekus izvirzīja vadībā (2:1), taču arī TUTO prieki nebija ilgi. 36. minūtē Roberts Petrovičs uz tablo panāca 2:2.

Pamatlaika turpinājumā nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus. Sekoja papildlaiks. Tajā TUTO, Levi Teisalam 62. minūtē realizējot skaitlisko vairākumu, izrāva uzvaru – 3:2.

Atgādināsim, ka abas komandas savā starpā tikās otro dienu pēc kārtas. Arī vakar jelgavnieki piekāpās pretiniekiem papildlaikā ar 2:3.

”Zemgale/LLU” ar 14 mačos izcīnītiem 13 punktiem Mestis kopvērtējumā ieņem 11. vietu 14 komandu konkurencē. Ābola vadītajai komandai nākamās spēles Mestis paredzētas 25. un 26. novembrī, kad savā laukumā būs jāuzņem vienu no līgas līderēm ”Kiekko-Vantaa”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis