”Zemgale/LLU” izglābjas pamatlaika izskaņā, taču zaudē papildlaikā (VIDEO)

Piekto zaudējumu pēc kārtas Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar piedzīvoja Arta Ābola vadītā “Zemgale/LLU”, kas, spēlējot viesos, papildlaikā ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) piekāpās latviešu aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētajai Turku TUTO.

Valteri Virtanens 24. minūtē izvirzīja mājiniekus vadībā, bet otrā perioda vidū Kristaps Kristiņš guva savus pirmos vārtus Mestis čempionātā un atjaunoja līdzsvaru uz tablo – 1:1.

Pēdējās trešdaļas ievadā Rope Ranta TUTO atgrieza vadībā (2:1). Perioda turpinājumā arī Ābola vadītā komanda vēlreiz nogādāja ripu pretinieku cietoksnī, taču tiesneši vārtu guvumu neieskaitīja. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē, izceļoties Artūram Homjakovam, jelgavniekiem gan izdevās panākt izlīdzinājumu – 2:2.

Pamatlaika izskaņā ”Zemgale/LLU” palika mazākumā. Ābola padotie nosargāja neizšķirtu pamatlaikā, taču ielaida vārtus papildlaika 28. sekundē un piedzīvoja sāpīgu zaudējumu. Rītvakar (pulksten 18:30) abas komandas mērosies ar spēkiem atkārtoti.

Ar 13 mačos izcīnītiem 12 punktiem jelgavnieki Mestis kopvērtējumā ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Mestis