TIKAI HOKEJAZINAS.COM

Miljone par sieviešu hokeju: Jāvirzās uz priekšu

Līga Miljone, Hokejazinas.com

Līga Miljone | FOTO: Guntis Lazdāns

Latvijas sieviešu hokeja izlases uzbrucēja Līga Miljone pēc aizvadītā I divīzijas B grupas pasaules čempionāta sarunā ar Hokejaziņām sacīja, ka aizvadītais turnīrs Latvijas sieviešu hokejam ļaus pakāpties vēl augstākā līmenī.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Latvijas sieviešu hokeja izlase savās mājās pasaules čempionāta aizvadītajā nedēļā pēdējā spēlē ar 3:2 pārspēja Lielbritānijas valstsvienību, izcīnot sudraba medaļas.

27 gadus vecā Miljone, kura turnīrā bija Latvijas valstsvienības kapteine, ar septiņiem punktiem (3+4) kļuva par čempionāta trešo rezultatīvāko hokejisti. Miljone ar četriem vārtiem dalīja turnīra labākās snaiperes godu.

“Emocijas nav aprakstāmas. Pirms šī turnīra mēs tikām uzskatītas par pastarītēm, daudzi mums neticēja, taču mēs pierādījām, ka varam spēlēt labi. Man ir liels prieks par mūsu izlasi. Visgrūtākā čempionātā bija pirmā spēle pret Slovākijas izlasi, jo mēs zinājām, ka slovākietes ir spēcīgas. Katrā turnīrā pirmā spēle vienmēr ir visgrūtākā.

Man ir liels prieks redzēt tribīnēs tik daudz cilvēku. Mēs cerējām, ka čempionātā mūs varētu atbalstīt daudz fanu, taču līdz beigām tam neticējām. Mūs atbalstīja ļoti daudz cilvēku, īpaši paldies Latvijas Hokeja federācijai, kas turnīru reklamēja. Uzskatu, ka sieviešu hokejs Latvijā ies uz augšu. Jāuzlabo dažas nianses un jāvirzās uz priekšu,” sacīja Miljone.

Uzbrucēja ikdienā spēlē Austrijas pēc spēka 2. līgas klubā “Villach Lady Hawks”. Ar 66 punktiem (39+27) uzbrucēja kļuva par šīs sezonas rezultatīvāko hokejisti.

Uzbrucēja norāda, ka sevi dēvē par profesionālu hokejisti. “Es teiktu, ka esmu profesionāla sportiste, lai gan brīvajā laikā prieka pēc daru arī citas,” Hokejaziņām piebilda Miljone.

 

 

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)