Dalīns pēc zaudējuma pusfinālā: Šobrīd ir ļoti smagi

Rasmuss Dalīns, hokejazinas.com

Rasmuss Dalīns | Foto: IIHF

“Hokejazinas.com” ekskluzīvi no Prāgas.

Zviedrijas hokeja izlases aizsargs Rasmuss Dalīns sarunā ar “Hokejazinas.com” dalījās pārdomās par zaudējumu 2024. gada pasaules hokeja čempionāta pusfinālā.

Jau ziņojām, ka Zviedrija pusfinālā ar rezultātu 4:7 zaudēja mājiniecei Čehijas izlasei.

“Čehija nospēlēja labi, viņi izmantoja visas sev dotās iespējas. Čehi rīkpjās ļoti solīdi savā aizsardzības zonā, it īpaši mača beigās. Šobrīd ir ļoti smagi. Rītdien vajadzēs spēlēt visas 60 minūtes, neatkarīgi no tā, vai mēs esam vadībā vai iedzinējos,” pēc spēles sarūgtināts Dalīns.

Šajā turnīrā Zviedrija līdz šim nebija zaudējusi nevienu spēli. Grupu turnīrā trīs kroņi ieguva maksimāli iespējamo 21 punktu. Ceturtdaļfinālā zviedru hokejisti ar 2:1 papildlaikā pārspēja Somiju.

Zviedrija šajā spēlē pamatīgi pārmētāja Čehiju – 40 pret 23.

“Viņiem bija daži rikošeti un, kā jau minēju, realizēja visas iespējas. Mums bija vairāki metieni no viduszonas, lai varētu vieglāk ieiet zonā.

Čehijai bija lielisks atbalsts no tribīnēm [Prāgā notiekošo spēli apmeklēja vairāk nekā 17 tūkstoši līdzjūtēju – Hokejazinas.com], tas viņus ļoti grūda uz priekšu. Mēs par to zinājām pirms kāpām uz ledus,” saka aizsargs.

Zviedrijas izlase nav spējusi izcīnīt nevienu medaļu kopš 2018. gada, kad ieguva divus zeltus pēc kārtas. Rītdien, 26. maijā, zviedri spēlēs par 3. vietu pret Kanādas un Šveices dueļa zaudētāju.

Dalīns šajā turnīrā deviņās spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem un sešām rezultatīvām piespēlēm, kā arī saņēmis 29 soda minūtes.