Norvēģi “nomierina” austriešus, Francija pārspēj Itāliju

Somijas pilsētās Helsinkos un Tamperē notiekošajā pasaules čempionātā hokejā šodien tika aizvadītas divas dienas spēles.

B grupas ietvaros Francija, atspēlējot vienu vārtu deficītu, ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) papildlaikā uzveica Itāliju.

Itālija atklāja mača rezultātu pirmās trešdaļas beigās, gūstot vārtus mazākumā. Franči izglābās no zaudējuma minūti pirms pamatlaika beigām, bet uzvaras vārtus papildlaikā guva Galē.

Tikmēr Latvijas apakšgrupā Norvēģijas izlase ar 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) pārspēja Austriju, kas iepriekš pamanījās sagādāt divus pārsteigumus. Vispirms zaudējot ASV vien papildlaikā (2:3) un vakar pārspējot Čehiju pēcspēles metienos ar 2:1.

Savukārt Latvijas izlasei nākamā spēle paredzēta 19. maijā pret Čehijas valstsvienību pulksten 20:20.

Pilnu situāciju turnīra tabulā A un B grupās varat aplūkot šeit.

Autors: Roberts Ūdris Avots: IIHF