Šveices aizsargs Josi: Kādā brīdī mēs noteikti būsim lepni

Šveices hokeja izlases aizsargs Romāns Josi pēc zaudējuma pasaules čempionāta finālā sarunā ar “Srf.ch” dalījās pārdomās par aizvadīto maču.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka svētdien par 2024. gada pasaules čempioniem kļuva Čehijas hokejisti, kuri Prāgā ar rezultātu 2:0 pārspēja Šveices izlasi.

“Spēle bija līdzīga un abas izlases spēlēja ļoti pacietīgi. Mēs vienmēr ticējām, ka varam uzvarēt spēli, taču tā nenotika. Mēs īsā laikā kļuvām par vienotu kolektīvu un starp mums izveidojās saikne, kuru mēs neaizmirsīsim. Katrs spēlētājs atdeva visu.

Šobrīd ir ļoti smagi, jo mums neizdevās izcīnīt uzvaru. Katrs fināls ir citādāks, bet šogad mums patiešām bija pārliecība, ka mēs varam uzvarēt. Arī fināls to parādīja, bet beigās visu izšķīra nianses. Tagad mums ir nomākts garastāvoklis, bet kādā brīdī mēs noteikti būsim lepni,” izteicās Josi, kurš tika iekļaus turnīra simbpliskajā izlasē.

Josi čempionāta desmit spēlēs guva trīs vārtus, atdeva deviņas rezultatīvas piespēles, sakrāja četras soda minūtes, kā arī lietderības koeficientu “+4”.

 

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Srf.ch

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)