Šveice PČ Prāgā sāk ar pieciem gūtiem vārtiem (VIDEO)

Šovakar pasaules čempionātā Prāgā pirmo spēli aizvadīja A grupas izlases – Šveice un Norvēģija.

Uzvaru ar rezultātu 5:2 izcīnīja Šveices valstsvienība, izcīnot pirmo uzvaru turnīrā.

Pirmajā periodā rezultātu atklāja šveiciešu uzbrucējs Svens Andrigetto, 12. minūtē izvirzot Šveices izlasi vadībā, bet četras minūtes vēlāk Markuss Vikingstads panāca neizšķirtu 1:1.

Otrajā periodā šveicieši palielināja spiedienu uz pretinieku vārtiem un guva trīs vārtus. 2:1 panāca Romāns Loeffels, perioda vidū 3:1 panāca Svens Sentelers, bet ceturtos vārtus 14. minūtē guva Tristans Šervejs.

Trešā perioda 12. minūtē Šveice realizēja vairākumu, kad precīzs bija Nino Nīderraiters, bet mača izskaņās norvēģi guva otros vārtus, kad precīzs bija Mikaels Brandsegs-Nīgārds.

2024. gada pasaules hokeja čempionāts norisināsies Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā no 10. līdz 26. maijam.

Latvijas valstsvienība savas spēles aizvadīs B grupā, Ostravā tiekoties pret ASV, Zviedriju, Slovākiju, Vāciju, Franciju, Kazahstānu un Poliju.