Šveice demonstrē uzbrūkošu hokeju un apstādina mājiniekus čehus (VIDEO)

Šovakar pasaules čempionātā Prāgā tika aizvadīta dienas otrā spēle, kurā tikās A apakšgrupas izlases – Šveice un Čehija.

Uzvaru ar rezultātu 2:1 pēcspēles metienos izcīnīja Šveices hokejisti. Par labāko hokejistu Šveices rindās atzina aizsargu un kapteini Romānu Josi, savukārt Čehijas izlases sastāvā uzbrucēju Mateju Stranski.

Aizvadītajā mačā pirmie vārtus guva Šveices izlases hokejisti, kad pirmās trešdaļas 13. minūtē vairākumā precīzs bija uzbrucējs Kevins Fiala. Jāpiebilst, ka tikai šodien Fiala ieradās Prāgā no Ziemeļamerikas un uzreiz kāpa uz ledus.

Čehi izlīdzinājumu panāca otrā perioda 16. minūtē, kad vairākumā ar spēcīgu metienu precīzs bija Matejs Stranskis.

Pagarinājumā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos Šveicei uzvaru atnesa Fialas un Filipa Kuraševa precīzie metieni. Čehijas izlases rindās vienīgo pēcspēles metienu realizēja jau pieminētais Stranskis.

Čehijas rindās Lukašs Dostals vārtos atvairīja 25 metienus, savukārt Šveices izlasē Leonardo Dženoni – 23.