Polijas izlases treneris par PČ: Ātrumā mēs neatpaliekam

Polijas hokeja izlase galvenais treneris Roberts Kalabers dalījies pārdomās par aizvadīto pasaules čempionātu, sakot, ka Polijas valstsvienībā jānotiek paaudžu maiņai, vēsta “Hokej.net”.

Hokejaziņas jau vēstīja, ka Polijas valstsvienība šogad pasaules čempionātā B apakšgrupā ieņēma pēdējo vietu un nākamgad spēlēs 1A divīzijā.

“Šis turnīrs parādīja, ka spējam konkurēt ar pasaules labākajām izlasēm. Ātrumā mēs neatpaliekam, taču pietrūkst ripas kvalitatīvas kontroles situācijās viens pret vienu ar pretinieku. Polijas čempionāts ir labs un spēcīgs, taču spēlēt starptautiskā līmenī ir pavisam kas cits.

Mūsu hokejistiem ir maza starptautisko spēļu pieredze, viņiem ir jāuzlabo individuālā meistarība. Vairāki jaunie hokejisti sevi apliecināja no labās puses, un ārzemju klubi par viņiem izrāda interesi, līdz ar to domāju, ka viņiem būs līguma piedāvājumi.

Jaunajiem hokejistiem jādodas uz spēcīgākām līgām un jātrenējas augstākā līmenī,” izteicās Kalabers, kurš uzskata, ka izlasē jānotiek paaudžu maiņai, jo vairāki pieredzējušie hokejisti noslēgs karjeru valstsvienībā.

PČ 2024 aktualitātes

Pasaules čempionāta jaunumi

Latvijas izlases jaunumi

Turnīra tabula

Spēļu kalendārs

Latvijas izlases intervijas

Latvijas izlases sastāvs

Autors: Mārtiņš Lācis Avots: Hokej.net

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)