Stenlija kausa čempioni jauno sezonu sāk ar uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienība Vegasas “Golden Knights” mājās ar rezultātu 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pārspēja Sietlas “Kraken” komandu.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Čāndlers Stīvensons atklāja mača rezultātu, bet 15. minūtē Džonatans Maršeso dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Ivans Barbašovs izcēlās ar trešo mājinieku precīzo metienu, bet devītajā minūtē Džareds Makkans vienus vārtus atguva.

Trešā mača nogriežņa 19. minūtē Džeks Aikels ieraidīja ripu tukšos “Kraken” vārtos un pielika punktu spēlei.

Eidins Hils atvairīja 32 no 33 “Kraken” metieniem, bet Filips Grūbauers tika galā ar 24 no 27 “Golden Knights” raidījumiem.

“Golden Knights” sezonu turpinās 13. oktobrī viesos plkst. 5:30 pēc Latvijas laika pret Sanhosē “Sharks”, bet “Kraken” nākamo spēli aizvadīs 13. oktobrī viesos plkst. 3:00 pēc Latvijas laika pret Sanhosē “Sharks”.