Bedārdam NHL debijā pirmais punkts un uzvara pār “Penguins” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Čikāgas “Blackhawks” komanda viesos ar rezultātu 4:2 (0:1, 1:1, 3:0) apspēlēja Pitsburgas “Penguins” vienību.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Penguins” uzbrucējs Braiens Rasts atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 12. minūtē mājinieku kapteinis Sidnijs Krosbijs dubultoja pārsvaru.

Raiens Donato 16. minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Šajā vārtu guvumā rezultatīvu piespēli nopelnīja 2023. gada NHL drafta pirmā izvēle Konors Bedārds.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Kouls Gutmans panāca neizšķirtu, Džeisons Dikinsons 16. minūtē jau izvirzīja vadībā “Blackhawks”, bet Niks Folīno 19. minūtē pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Penguins” vārtos.

Petrs Mrazeks atvairīja 38 no 40 “Penguins” metieniem, bet Tristans Džarijs tika galā ar 32 no 35 “Blackhawks” raidījumiem.

Nākamo spēli “Blackhawks” aizvadīs 12. oktobrī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika viesos pret Bostonas “Bruins”, bet “Penguins” sezonu turpinās 14. oktobrī viesos plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Vašingtonas “Capitals”.