“Stars” iztur “Kraken” spiedienu un nonāk uzvaras attālumā no konferences fināla (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla piektajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 5:2 (2:0, 1:2, 2:0) mājās uzvarēja Sietlas “Kraken” vienību.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Stars” uzbrucējs Vaiats Džonstons atklāja mača rezultātu, bet sestajā minūtē Rūpe Hincs dubultoja “Stars” pārsvaru.

Otrās trešdaļas 35. sekundē Džo Pavelskis iemeta trešo ripu “Kraken” vārtos, bet pusotru minūti vēlāk Ādams Lārsons vienus vārtus atguva. Astotajā minūtē Džareds Makkans samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Rūpe Hincs atjaunoja “Stars” divu ripu priekšrocību, bet 17. minūtē Radeks Faksa pielika punktu mačam ar precīzu metienu tukšos “Kraken” vārtos.

Džeiks Otindžers atvairīja 29 no 31 “Kraken” metiena, bet Filips Grūbauers tika galā ar 16 no 20 “Stars” raidījumiem.

Nākamais mačs paredzēts 14. maijā, Sietlā, plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.

“Stars” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.