“Hurricanes” uzvar papildlaikā un iekļūst Austrumu konferences finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas ceturtdaļfināla piektajā mačā Karolīnas “Hurricanes” komanda ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:1, 0:0, 1:0) mājās papildlaikā pārspēja Ņūdžersijas “Devils” vienību un izcīnīja uzvaru sērijā.

Pirmā perioda 16. minūtē “Devils” uzbrucējs Dosons Mērsers atklāja mača rezultātu, taču otrās trešdaļas pirmajā minūtē Džeikobs Sleivins panāca neizšķirtu.

Vēlāk trešdaļā Timo Maiers vairākumā deva priekšrocību Ņūdžersijas klubam, taču 20. minūtē Brents Bērnss vēlreiz izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešajā mača nogrieznī komandas vārtus neguva, bet papildlaika astotajā minūtē Jespers Fāsts realizēja Karolīnas vienības skaitlisko pārsvaru un izrāva uzvaru gan mačā, gan sērijā.

Frederiks Andersens atvairīja 27 no 29 “Devils” metieniem, bet Akira Šmīds apstādināja 36 no 39 “Hurricanes” raidījumiem.

“Hurricanes” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-1. Nākamajā kārtā Karolīnas klubs cīnīsies ar Floridas “Panthers” un Toronto “Maple Leafs” sērijas uzvarētāju.