“Stars” atstāj sausā “Wild” un pārņem vadību sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla piektajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 4:0 (2:0, 1:0, 1:0) mājās uzvarēja Minesotas “Wild” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Stars” uzbrucējs Tailers Segīns realizēja skaitlisko pārsvaru un atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē Džeisons Robertsons dubultoja pārsvaru – atkal vairākumā.

Otrā perioda otrajā minūtē Meisons Mārčments palielināja Dalasas kluba priekšrocību līdz trim ripām, bet trešā mača nogriežņa 17. minūtē Tajs Delandrija izcēlās ar vēl vieniem vārtiem vairākumā.

“Stars” šo pārsvaru izdevās noturēt un klubs izvirzījās vadībā sērijā.

Džeiks Otindžers tika galā ar visiem 27 “Wild” raidījumiem, bet Filips Gustavsons atvairīja 21 no 24 “Stars” metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 28. aprīlī, Minesotā, plkst. 23:00 pēc Latvijas laika.

“Stars” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.