“Oilers” iemet sešus vārtus un nonāk uzvaras attālumā no nākamās kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla piektajā mačā Edmontonas “Oilers” komanda ar rezultātu 6:3 (3:2, 2:0, 1:1) mājās uzvarēja Losandželosas “Kings” vienību.

Pirmā perioda devītajā minūtē “Oilers” uzbrucējs Evanders Keins vairākumā atklāja mača rezultātu, bet 11. minūtē Leons Draizaitls dubultoja pārsvaru. Alekss Iafalo 14. minūtē vienus vārtus atguva.

Vēlāk periodā Brets Kulaks guva trešos “Oilers” vārtus, bet 18. minūtē Adrians Kempe izcēlās ar otro “Kings” precīzo metienu.

Otrās trešdaļas 12. minūtē Niks Bjugstads dubultoja Edmontonas komandas pārsvaru, bet 16. minūtē Zeks Haimans vairākumā izcēlās ar piektajiem “Oilers” vārtiem.

Trešā mača nogriežņa piektajā minūtē Niks Bjugstads guva savus otros un Edmontonas kluba sestos vārtus, bet septītajā minūtē Kvintons Baifīlds vienus vārtus atguva.

“Kings” gan nespēja atspēlēties un “Oilers” izvirzījās vadībā sērijā.

Stjūarts Skiners tika galā ar 25 no 28 “Kings” raidījumiem, bet Jonass Korpisalo pirms nomaiņas atvairīja 15 no 19 “Oilers” metieniem. Fīnikss Koplijs apstādināja sešus no astoņiem atlikušajiem raidījumiem.

Nākamais mačs paredzēts 29. aprīlī, Losandželosā, plkst. 23:00 pēc Latvijas laika.

“Oilers” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.