“Islanders” uzvar “Hurricanes” un izrauj sesto spēli sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla piektajā mačā Ņujorkas “Islanders” komanda ar rezultātu 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) viesos uzvarēja Karolīnas “Hurricanes” vienību.

Pirmā perioda 11. minūtē “Islanders” uzbrucējs Pjērs Engvāls atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Broks Nelsons dubultoja pārsvaru.

Vēlāk trešdaļā Pols Ščastnijs vienus vārtus atguva, taču 19. minūtē Metjū Barzals atjaunoja Ņujorkas kluba divu vārtu priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa 11. minūtē Sebastians Aho vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, taču “Islanders” noturēja pārsvaru un izcīnīja uzvaru.

Iļja Sorokins tika galā ar 34 no 36 “Hurricanes” raidījumiem, bet Antī Rānta atvairīja 19 no 22 “Islanders” metieniem.

Nākamais mačs paredzēts 28. aprīlī, Ņujorkā, plkst. 23:00 pēc Latvijas laika.

“Hurricanes” atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 3-2.