“Stars” apspēlē “Golden Knigts” un izlīdzina rezultātu sērijā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas astotdaļfināla kārtas ceturtajā mačā Dalasas “Stars” komanda viesos ar rezultātu 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) apspēlēja pagājušās sezonas Stenlija kausa čempionvienību Vegasas “Golden Knights”.

Pirmā perioda 15. minūtē “Golden Knights” uzbrucējs Maikls Amadio atklāja mača rezultātu, bet 18. minūtē Tajs Delandrija izlīdzināja rezultātu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Džeks Aikels vēlreiz izvirzīja vadībā “Golden Knights”, taču Vaiats Džonstons desmitajā minūtē vairākumā panāca neizšķirtu.

19. minūtē Tajs Delandrija jau izvirzīja vadībā Dalasas klubu, bet trešā mača nogriežņa 19. minūtē Rūpe Hincs pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos Vegasas komandas vārtos.

Džeiks Otindžers atvairīja 33 no 34 “Golden Knights” metieniem, bet Logans Tompsons tika galā ar 28 no 31 “Stars” raidījuma.

Rezultāts sērijā šobrīd ir neizšķirts 2-2.

Abas komandas tikās arī pagājušās sezonas Rietumu konferences finālā, virsroku ņemot “Golden Knights” ar rezultātu 4-2.

Nākamā spēle šajā sērijā paredzēta 2. maijā plkst. 2:30 pēc Latvijas laika Dalasā.

05 NHL Shield.svg 2024. gada Stenlija kausa izcīņa

SPĒLES APSKATS | Florida Panthers 2016 logo.svg Floridas “Panthers” –  Tampabejas “Lightning” | 6:1 (4-1 sērijā*)

SPĒLES APSKATS | A Black and gold shield and white borders. Inside the shield, a Golden barbute helmet with a V-shaped opening. Vegasas “Golden Knights” – Dallas Stars logo (2013).svg Dalasas “Stars” | 2:4 (2-2 sērijā)