“Sabres” bez Girgensona gūst piecus vārtus un pieveic “Coyotes” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas izlases uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” komanda mājās ar rezultātu 5:2 (1:0, 3:1, 1:1) uzvarēja Arizonas “Coyotes” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Sabres” kapteinis Kails Okposo atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas ceturtajā minūtē Maikls Keselrings izlīdzināja rezultātu, bet Ēriks Robinsons septītajā minūtē vēlreiz izvirzīja vadībā Bufalo klubu.

Peitons Krebss 11. minūtē dubultoja mājinieku pārsvaru, bet Džons Džeisons Peterka 16. minūtē guva ceturtos Bufalo kluba vārtus.

Trešā mača nogriežņa 13. minūtē Maikls Karkone mazākumā samazināja rezultāta starpību līdz diviem vārtiem, taču Rasmuss Dalīns 65 sekundes pirms pamatlaika beigām pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Coyotes” vārtos.

Devons Levi atvairīja 21 no 23 “Coyotes” metieniem, bet Karels Vejmelka tika galā ar 33 no 37 “Sabres” raidījumiem.

Girgensons šajā spēlē nepiedalījās traumas dēļ. Uzbrucējs šosezon 20 spēlēs ticis pie diviem vārtu guvumiem.

“Sabres” ar 27 punktiem 29 spēlēs atrodas 13. vietā Austrumu konferencē, bet “Coyotes” ar 28 punktiem 27 mačos ierindojas astotajā pozīcijā Rietumu konferencē.