Robertsons nopelna Hat-trick, “Stars” atspēlējas un pārņem vadību Rietumu konferences finālā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences fināla trešajā mačā Dalasas “Stars” komanda ar rezultātu 5:3 (0:2, 3:1, 2:0) viesos apspēlēja Edmontonas “Oilers” vienību.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Oilers” uzbrucējs Zeks Haimans atklāja spēles rezultātu, bet astotajā minūtē “Stars” uzbrucējs Tailers Segīns nejauši ievirzīja ripu savos vārtos – šis precīzais metiens tika ieskaitīts Konoram Makdevidam.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē Džeisons Robertsons vienus vārtus atguva, bet devītajā minūtē Robertsons panāca neizšķirtu.

Vien 63 sekundes vēlāk Vaiats Džonstons jau izvirzīja vadībā Dalasas klubu, taču 20. minūtē Ādams Henrīks izlīdzināja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Robertsons noformēja Hat-trick un panāca 4:3 “Stars” labā, bet 19. minūtē Miro Heiskanens pielika punktu spēlei ar precīzu metienu tukšos “Oilers” vārtos.

Džeiks Otindžers atvairīja 28 no 30 “Oilers” metieniem, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 17 no 21 “Stars” raidījuma.

Dalasas “Stars” šobrīd atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Šī ir sestā abu komandu tikšanās reize NHL Stenlija kausa izcīņā. “Oilers” pirms šīs sērijas izcīnījuši uzvaru pirmajā no šīm sērijām 1997. gadā, taču pārējās piecās virsroku ņēmusi Dalasas komanda.

Nākamā spēle sērijā paredzēta 30. maijā Edmontonā plkst. 3:30 pēc Latvijas laika.