“Panthers” Stenlija kausa fināla ievadā izcīna sauso panākumu pār “Oilers” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa finālsērijas pirmajā spēlē Floridas “Panthers” komanda mājās ar rezultātu 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) apspēlēja Edmontonas “Oilers” vienību

Latvijas izlases aizsargs Uvis Balinskis šajā mačā netika iekļauts “Panthers” sastāvā. Balinskis šajās izslēgšanas spēlēs vēl nav devies laukumā.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Kārters Verheigī atklāja spēles rezultātu, bet otrās trešdaļas trešajā minūtē Evans Rodrigess dubultoja pārsvaru.

Piecas sekundes pirms pamatlaika beigām Ētu Lūstarīnens ieraidīja ripu tukšos “Oilers” vārtos un pielika treknu punktu mačam.

Sergejs Bobrovskis atvairīja visus 32 “Oilers” metienus, bet Stjūarts Skiners tika galā ar 15 no 17 “Panthers” raidījumiem.

Floridas “Panthers” šis ir otrais Stenlija kausa fināls pēc kārtas un trešais kluba pastāvēšanas vēsturē. Stenlija kausu komandai vēl nav izdevies izcīnīt.

Pagājušogad “Panthers” ar 1-4 finālā piekāpās Teodora Bļugera Vegasas “Goldden Knights”.

Tikmēr “Oilers” šis ir pirmais Stenlija kausa fināls kopš 2006. gada, kad ar 3-4 tika piedzīvots zaudējums Karolīnas “Hurricanes”. Kopumā klubs izcīnījis piecus Stenlija kausus, astoņas reizes iekļūstot finālā.

Nākamā spēle Stenlija kausa finālā norisināsies 11. jūnijā Floridā plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.